News

BandObrázky klukůSoutěže a Ceny

Vzkazy pro vás


Vote

The Dome -TADY

Označ US5 a klikni dole na ABSTIMMEN!!!Hvězdy z videa? No tě pic! 4.díl

21. prosince 2008 v 18:07 | Žanet |  ŽanetQa
Ahojky je tu další díl mé povídky Hzv?Ntp! xD prosím pište komentíky =). ŽanetQa4.část

Edit:Něco mě napadlo!Já:Tak řikej a nenapínej nás. Všichni na ní upřeli zrak a čekali co z ní vypadne. Edit:Holky!Provedeme kluky po městě!To je nápad!Zajásala Petruš, já jenom přikývla. Chvilku jsme pobyli ještě v našem pokoji a pak se hromadně vydalo na prohlídku. Edit: Hele nerozdělíme se do skupinek?

Chodili by jsme jako procesí…Kluci(US5):No jasně tak se rozdělíme kluci se rychle rozeběhly mezi nás tři holky a dopadlo to takhle: Petruš-Vinnie, Já-Richie, Cayce a Edit-Izzy, Jay. Petruš: Tak my vyrážíme, sejdeme se až u vás doma jo? My se ségrou jenom přikývli a Petruš s Vinniem už zažraní do debaty měly namířeno kdo ví kam. Já:No tak my taky vyrazíme ne kluci? Richo a Cayce: No jasně. Usmála jsem se a mohlo se vyrazit.Podívala jsem se ještě za sebe jestli skupinka Edit už také vyrazila…zatím ne stáli tam a asi jim dala na výběr kam jako první jít. Já se zeptala po cestě: Kluci chcete jít do kavárny nebo máte hlad a nebo se chcete jen tak procházet po městě?Kluci jednohlasně řekli: kavárna..Já: Dobře jde se do kavárny!.
Z pohledu Petruš
Tak Vinci kam chceš vyrazit? Vince:No já nevim, ale chtěl bych třeba do nějakého hezkého parčíku nebo něco takového. Já se jenom usmála a naplánovala si cestu do blízkého parčíku kam jsem chodívala když mi nebylo do smíchu. Já:Tak jsme tady. Vince:To je nádhera! Já:Chodívala jsem sem když mi bývalo úzko.Vince:Nesedneme si na lavičku?Já:No proč ne a usměji se.Vinnie se na mě dlouze podíval a začal se přibližovat ke mně…
U mě(Žanet) a kluků(Richo a Cayce)
Tak jsme tu!Prohlásím radostně před cukrárnou.Cayce:Zvenčí to vypadá hezky. Já:A zevnitř taky.Vstoupíme do cukrárny a já se hned hrnu ke stolu který je zabudován ve výloze (Tam to s Petuš milujeme, máme přehled nad všema kolemjdoucíma a hezkýma klukama xD).Richie: Juu hezkej výhled z tý výlohy. Objednaly jsme si koktejly:Já Blue Lagunu,Richo jahodový shake a Cayce Sex on the beach. Parádně jsme si popovídali, každý z nás o sobě něco řekl,ale já sem toho o sobě řekla asi nejvíc,protože jsem obyčejná holka. Já: Tak vyrazíme už domů? Za půl hodiny máme být doma. Kluci:Dobře vyrazíme a usmějí se. Po cestě domů si ještě povídáme už jsme před dveřmi a já odemykám. Otevřu dveře a hned se nám pod nohama začne motat Máša..Teď si jí stihnul zabrat Cayce, ale Richo měl stejnak námitky že jí chce taky…Po 10minutách přišla i Edit s kluky teď už chyběli jenom Petuš a Vince.
U Petuš a Vince.
Najedou se naše rty střetly. Chvíli jsme se líbali, když v tom mi zazvonil mobil.Odtrhla jsem se od Vinnieho a začala šmatat po mobilu.Já(Petuš): Haloo Žaný??Žanet: No kde jste? Měli jsme mít sraz u nás doma před půl hodinou! Já:Ježiš promiň my jsme úplně zapomněly na čas! Vince se jenom uchichtl a pozoroval Péťu jak volá. Žanet:Tak pojďte domů mysleli jsme že se vám něco stalo. Já:Jo dobře už běžíme tak za chvíli paaa.Žanet:paa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dadi-tvé-SBéčko8-) Dadi-tvé-SBéčko8-) | E-mail | Web | 21. prosince 2008 v 19:40 | Reagovat

hezkýýý!!! Rychle dál!!!

2 radka radka | Web | 21. prosince 2008 v 21:44 | Reagovat

WOW dělej pokráčkoooooooooooooooooooooo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama