News

BandObrázky klukůSoutěže a Ceny

Vzkazy pro vás


Vote

The Dome -TADY

Označ US5 a klikni dole na ABSTIMMEN!!!Hvězdy z videa? No tě pic! 7.díl

26. prosince 2008 v 22:19 | Žanet |  ŽanetQa
Pište komentíky ;)7.část
Nemohla jsem dlouho usnout, bylo okolo 12 hodiny a já furt nezabrala. Richie spinkal jako neviňátko tak jsem se kochala pohledem na něj. Ale začala jsem si řikat pro sebe: Ten by tu postel měl mít sám pro sebe už leží skoro na mě.. pořád se na něj pobaveně koukám..


asi po patnácti minutách zírání na Richa usínám. Ráno se probudím jako první až mě to udivuje.. šla jsem spát okolo půl 1 ráno a vstala jsem okolo 7 hodiny. Udělala jsem si kafe a k tomu jsem přikusovala buchtu.. Za chvíli přicupital Izzy. Povídali jsme si tak půl hodinky a pak se začali probouzet další. Přišla Edit s Jayem..při snídani si furt vyměňovaly pohledy a usmívali se na sebe..Bylo mi jasný že to ségře vyšlo..Byla jsem ráda tak jsem hned při první příležitosti být s ní chvilku o samotě řekla: Gratuluji k úspěšnému lovu! A zubim se na ní. Edit: Děkuji ti taky už bys měla nahodit udici.. Já: Dyť joo, ale víš že jsem stydlivej člověk..Edit:No to vim a začala se chichotat(asi si vzpomněla na moje příběhy s mou stydlivostí). Probudili se další spáči tím myslím Petty s Vincem popřáli jsme jim dobré ráno a poslali do kuchyně na snídani. Zbytek který už byl po snídani zasedl do obýváku k televizi.A poslední k nám zavítaly Cayce a Richo. Já: ÁÁ spáči se nám probudily! Dobré dopoledne a pozdní snídani máte v kuchyni. Mrkla jsem na ně a pohledem jsem zase sjela k televizi. Když se přišouraly i poslední dva z kuchyně začalo se domlouvat, co by se mohlo dělat dneska.Vinnie: Co kdy jsme šli na oběd někam do restaurace a jeli se podívat na nějakou památku? Petruš: Skvělí nápad! Já:Ano musím souhlasit. Co takhle Karlštejn? Edit: Super ségra ty si poklad, tam se jim bude líbit! Richo: Co je ten Karlštejn? Já:No to je náš proslulej hrad. Nechal ho postavit Karel IV. a nesměly na něj ženy!(njn Karel IV. bylo moje nejoblíbenější učivo xD)Vinnie: Wow ty o tom nějak víš. Já: No to víš český dějiny to je moje a zakřením se.Tak ale to by jsme měli už vyrazit řeknu klidně.Edit: To je fakt na Karlštejn to trvá 2 hodiny. Jay: Tak na co čekáte lidi? Oblíkat a vyrážíme! Všichni se rozeběhli ke svým věcem a začali se oblíkat. Když byly všichni hotoví mohlo se vyrazit. Jelo se s dvěma auty v rozdělení: 1.auto(které nás vedlo): Jay za volantem, vedle Edit, za nima Izzy a Cayce. 2.auto:Richo za volantem, já vedle,Vinnie a Petuš přicuclí vzadu.
V 1. Autě
Jay: A kudy teď? Edit: Tady zahneš doprava. Jay: OK. Edit: Jayi? Co si myslíš o Richiem a Žanet? Jay:No hodili by se k sobě naprosto perfektně to není pochyb a myslím že o ní Richo má i zájem..Edit:No Žanda o něj má zájem jenže je trochu víc stydlivá takže to s ní jde pomalu HODNĚ pomalu a zdůraznila to HODNĚ.¨Jay:Richie je trpělivej, jestli o ní stojí počká na ní.Edit: tak to mě uklidnilo díky Jayi a dala mu pusu na tvář.Jay: No není zač a usmál se na ní.
V 2.autě
Richo: Ty znáš cestu na Karlštejn? Já: Ne neznám a nevinně jsem se usmála. Richie: Tak to jo a pobaveně se na mě podíval. Co dělaj vzadu ty naše hrdličky?Já:Nemám odvahu se tam podívat. Zažertuju. No dobře podívám se, nakouknu tam a vidím jak Vince s Peťulou spěj na sobě a mají úsměv na tváři. Já: Oni spějí! Richie: Fakt? A zase se na mě pobaveně podívá. Já: No jo oni fakt spěj, to jim to nestačilo večer?.. Richo: No jak můžeš vědět, že v noci spali a šibalsky se na mě podíval. Tupě sem se na něj podívala a pak spustila: A jak ty můžeš vědět, že v noci nespali?!Richo: No já to přesně nevim tak ale vypadá to tak když tu spěj v autě. Já: To jo no přiznám.
Tak už jsme tady, prohlásím, když vidím tu krásnou stavbu za stromami.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dadi-tvé-SBéčko Dadi-tvé-SBéčko | E-mail | Web | 27. prosince 2008 v 10:43 | Reagovat

supér!!! Rychle pokráááčko!!!!!

2 Žaneta Žaneta | Web | 27. prosince 2008 v 15:11 | Reagovat

supééér rychle pokráčko a mi máme taky dalčí díl :-) (20.díl) :-)

3 Míša_Jay Míša_Jay | E-mail | Web | 27. prosince 2008 v 16:37 | Reagovat

pokráčko

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama