News

BandObrázky klukůSoutěže a Ceny

Vzkazy pro vás


Vote

The Dome -TADY

Označ US5 a klikni dole na ABSTIMMEN!!!Hvězdy z videa? No tě pic! 8.díl

28. prosince 2008 v 2:14 | Žanet |  ŽanetQa
Pardon za menší zpoždění za to vám sem přidám 2 díly ;) ... včera jsem měla fofr..tak pište prosim komentíky jak se vám líbí paaa Žanet =)
8.ČÁST
Richie:To je nádhera. Já: To je. A takovýhle míst je v česku spousty a usměju se. Vinnie ze zadu(už se probudil..no konečně) Vrazil hlavu mezi přední sedačky a spustil: Však máme celý měsíc tak se můžeme ještě po pár místech podívat. My jen přikývneme.


V 1.autě
Edit: Tak tady zaparkujeme ne? Jay: No asi to tak vypadá něco se tam asi děje, že je tam tolik lidí že? Edit:No vypadá to tak.
Zaparkovali jsme s auty a všichni jsme se vydali k pokladně na prohlídku celého hradu. Já: Tak co kluci těšíte se? Kluci sborově:No jasně! Přistoupil k nám provaděč a řekl, aby jsme se řadily do dvojic kluci hned přistoupily. Richo vzal mě za ruku. Vinnie Petuš a Jay Edit.Cayce s Izzym šly vedle sebe..
Prolejzali jsme celý hrad a kochali se. Kluci jenom zírali, jaký máme krásný hrady. Po prohlídce jsme zašli na pozdní oběd. Vybrali jsme českou hospodu. Kluci byly nadšení, nejdřív nad českým jídlem ohrnovali nos, že to vypadá nevábně, ale když to ochutnali, hned přestali remcat. Po jídle jsme nasedli do aut a jelo se domů. Po cestě jsme vyváděli blbosti a pořád se smáli. Chvíli bylo ticho. Ti vzadu asi byli zabraný do sebe. Já se koukala upřeně na Richieho, jak řídí. Richie:Nekoukej se tak na mě znervozňuješ mě. Já se začnu jen smát a zapnu na rádiu evropu 2. Hraje zrovna Timbaland-board meeting. Začnu pobrukovat a zase se vrťět do rytmu( v autě to moc nejde, ale trochu jo xD). Richie: Tak se předveď, ukaž jak umíš zpívat a ty Petty taky, kvůli tomu jsme přeci přijeli, že Vinci? A šibalsky se na mě zazubí. Vinnie: No jasný zazpívejte něco a prosebně se podíval na Petuš a pak na mě. Já: Tak jdeme na to Petruš? Petruš: No jasný když chtěj, maj to mít. Rozbalily jsme to, jak nejlíp to umíme. Když jsme dozpívaly kluci jen zíraly. Vince začal tleskat a Richo taky sice trochu pochroumaně, protože musel držet volant, ale tím spíš ho napadlo, že nám za ten výkon zatroubí.. My jen děkovaly a šíleně se červenaly. Richo: To musíte ještě předvést před klukama. Všichni jsme mysleli, že zpíváte tak akorát a vy? Vy zpíváte jako profesionálky! Hlavně ty Žanet. Musela jsem vypadat už jako rajče jak jsem se červenala. Vince se ale musel zastat Petuš: Ale Petruš taky zpívá suprově! Richo: No samozřejmě Vinnie! A začali jsme se smát.
1.Auto

Izzy: Proč ty trdla vzadu trouběj? Cayce: Ale vždyť to znáš, když je v tom autě Richie tak tam dělaj blbosti. Jay: To jo no a začnou se smát..
2.Auto

Kluci na nás furt koukaly tak zaujatě a někdy sem zaostřila že si dělaj posunky přes zpětný zrcátko, ale nevím, co znamenaly ..
Dojeli jsme domů. V bytě jsme se poskládali, kam se jen dalo a jen tak odpočívali při tom se prohodilo pár sdílených zážitků z dneška. Richieho trklo, že ještě neřekl zbytku kluků, že slyšeli holky zpívat naživo v autě: Kluci musim říct že jsme nepřijeli nadarmo! Slyšeli jsme holky v autě jak zpívaj a dostalo nás to! Z těch by mohly být hvězdy! Při slovu hvězdy mi zaskočila žvýkačka v puse.. Ségra mě tam křísila půl minuty pak se mi jí povedlo vyplivnout. Já:To myslíš vážně? HVĚZDY?!..Richie s Vinniem: No proč ne mohly by jste být naši předskokani a jezdily by jste s námi do cizích zemích.Rozzářil se všem klukům kukuč. Jay: Ale my jsme vás neslyšeli zpívat tak se nám předveďte. Pobídl nás Jay. Tak vybrali jsme písničku od nich ty jsme uměli nejlíp a začali jsme…Po dokončení našeho zpěvu jsem se podívala na všechny a ty co nás ještě neslyšeli, zírali jako kluci v autě a ty co nás už slyšeli což byli: Edit, Richo a Vinnie. Jenom hrdě kývali, že měli pravdu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 TeríQ-Richie (Terísek) TeríQ-Richie (Terísek) | E-mail | Web | 28. prosince 2008 v 10:09 | Reagovat

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ honem další xD

2 Pony11 Pony11 | 23. února 2009 v 12:46 | Reagovat

krásnýýýýý

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama